کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز انتشارات آتیسا 

قیمت : 44140 تومان

برند : Atisa Publishers

پستی کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز انتشارات آتیسا 

قیمت کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز انتشارات آتیسا 

برای و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

جوجو مویز، نویسنده و رومه‌نگار انگلیسی است که که از سال 2002 به نوشتن رمان‌های عاشقانه مشغول است. او یکی از تنها چند نویسنده‌ای است که دو بار برنده جایزه ‌سال رمان عاشقانه توسط انجمن نویسندگان رمان‌های عاشقانه گردیده و آثارش به بیش از ده ها زبان مختلف دنیا ترجمه شده‌اند.
"من پیش از تو" اثر مشهور و محبوب مویز، از پر ترین رمان های عاشقانه تاریخ ادبیات و نیویورک تایمز به شمار می رود. این رمان را می توان محبوب ترین اثر مویز در ایران نامید؛ چرا که در سالیان اخیر همواره درصدر پر های طرح های مختلف کتابی‌های ایران قرار دارد. ماجرای این رمان برگرفته از دنیای واقعی و عناصر روزمره‌ای که در این کتاب می‌خوانید در واقع نشات گرفته از تجربیات شخصی نویسنده بوده است.
لوییز کلرک، دختری معمولی است که زندگی بسیار متداولی را پشت سر می گذارد؛ نامزدی سمج و خانواده ای صمیمی دارد و درشهری دور از روستای کوچک خود به سر می برد. از سر ناچاری به خدمت ویل تراینور، استا د سابق دانشگاه درمی آید. تراینور که تصادف کرده و روی صندلی چرخدار می نشیند، زندگی پرهیجانی را از سر گذرانده است؛ معماملات بزرگ، وقایع شورانگیزو سفر به دور دنیا، گذشته او را می سازند و دیگر چیزی نیست که برای او تازگی داشته باشد. این کتاب با ترجمه فرزام حبیبی اصفهانی توسط انتشارات آتیسا چاپ و دراختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

تصاویر بیشتر

کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز انتشارات آتیسا ارزان , کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز انتشارات آتیسا با قیمت ارزان , Atisa Publishers ارزان , Atisa Publishers با قیمت ارزان , پستی کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز انتشارات آتیسا , اینترنتی کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز انتشارات آتیسا, کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز انتشارات آتیسا با قیمت 44140 , کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز انتشارات آتیسا فقط 44140 , Atisa Publishers کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز انتشارات آتیسا , Atisa Publishers با قیمت 44140,kharid کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز انتشارات آتیسا, gheymat کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز انتشارات آتیسا  

تابستون کتاب ,مویز ,انتشارات ,جوجو ,آتیسا ,atisa ,جوجو مویز ,مویز انتشارات ,انتشارات آتیسا ,atisa publishers , کتاب ,مویز انتشارات آتیسا , atisa publishers ,مشاهد? منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

sRainShop موزیکدان حراست توسعه و نیشکر میرزا کوچک خان | طراح بهنام ممبینی خلاقیت و هنر در و پنجره upvc graygirl.blogfa.com ستاره صدا [ دانلود آهنگ و موزیک جدید با لینک مستقیم ] وبلاگ خبری گروه مطالبات مردمی دورود